Дім

Сьогодні ввечері розсuпте сіль прямо на порозі, вu будете вpaжені, колu побачuте, щo відбуватuметься далі

Можливо, вам це здасться дивним, але сіль здавна застосовується як засіб для чищення.

Сіль – відмінна речовина для дезінфекції та чистки різних предметів, що не має токсичного ефекту. Крім того, сіль коштує дуже дешево, тому вам не шкода буде спробувати її в цій ролі. Адже багато чистячих засобів не тільки дорогі, але шкідливі для здоров’я, оскільки містять шкідливу хімію.

Захист від мурах.

Якщо ви хочете позбутися від мурах на вікнах, дверях або в шафках, посипте ці місця сіллю. Це також знизить рівень вологості в будинку.

Полірування міді, латуні і срібла.

Ці метали вицвітають, якщо їх не чистити. І для цього вам знадобиться сіль. Змішайте сіль з яблучним оцтом і натирайте металеві предмети до блиску. Це натуральний засіб виведе всі плями і сліди бруду.

Очищення стоків.

Розчиніть трохи солі в гарячій воді і промийте цією сумішшю стік раковини у ванній або кухні. Сіль розчинить жирові відкладення, які забивають труби і неприємно пахнуть.

Миття вікон в будинку і автомобілі.

Розчиніть 2 столові ложки солі в 3,5 літрах теплої води. Цією сумішшю можна мити вікна і виводити стійкі плями. А найкраще – ефект чистоти збережеться надовго.

Омолодження шкiри.

Змішайте сіль з ефірною олією лаванди або оливковою олією. Нанесіть цю суміш на шкiру. Зачекайте пару хвилин, потім змийте теплою водою. Сіль забезпечить швидке і ефективне відлущування. Крім того, шкiра придбає молодий і здоровий вигляд.

Лiкування зубного бoлю.

Якщо ви стрaждаєте зубним бoлем або виpазками в рoті, вам допоможе сіль. Просто розчиніть трохи солі в теплій воді. Переконайтеся, що вона розчинилася повністю. Прополощіть рoт цією сумішшю. Результат не змусить себе чекати.

Відбілювання зубів і догляд за порожниною рoта.

Щоб зробити суміш, змішайте в рівних пропорціях соду і сіль. Використовуйте цю суміш в будь-який час. Вона поверне вашим зубам природний блиск.

Поліпшення результатів прання.

Щоб захистити одяг від усадки, додайте в пральну машину трохи солі. Це особливо корисно, якщо ви сушіть одяг на сонці.

Відновлення кольору штор і килимів.

Якщо ви хочете повернути колір штор і килимах, вам знадобиться соляний розчин. Він додасть їм новий вид навіть після разової обробки. Помістіть ганчірку в концентрований соляний розчин. Через деякий час витягніть її і протріть їй килими та штори.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.