Трипалі і безвухі Мумії пустелі Наска. Хто вони – Прибульці чи Люди?

Ці містичні мумії були виявлені у відомій на весь світ Пустелі Наска , а точніше в одній з печерних систем гірського плато. Після того, як стало відомо про цю приголомшливою знахідку була сформована наукова експедиція з представників наукової спільноти Сполучених Штатів і Російської Федерації.

Про йе пише Файна Сторінка з посиланням на “Справжню історію”

При першому розгляді вчені звернули увагу на такі анатомічні особливості мумії, а саме: подовжений череп, наявність тільки вушних раковин (повна відсутність вух) і найголовніше, на руках і ногах мумії було всього по три пальці. Причому вони були непропорційно великі, можна навіть сказати величезні.

Дану мумію ще в Перуанській лабораторії обстежували за допомогою томографії та рентгенівського апарату. В результаті цього відкрилася ще одна особливість мумії. Її череп був подовжений (спочатку на це не звернули особливої уваги, так як в давнину процедура деформації черепа була вкрай популярна), але при рентгенівському обстеженні встановлено, що у мумії відсутній так званий сагиттальний шов, який з’єднує черепні пластини, як у всіх сапієнс, а зростом вона 168 сантиметрів і має цілком звичайні пропорції.

Потім у мумії взяли зразки ДНК які були направлені в Російські та Американські лабораторії.

У США здійснили радіовуглецевий аналіз, який показав, що мумія віком 1800 років.

У Росії виробили перевірку коду ДНК і виявили, що це людина, а ретельне вивчення рентгенограм показали, що це жінка. Там же в лабораторії мумія знайшла ім’я – Марія . Повне біохімічне обстеження все-таки виявило деяку дивину, а саме високу концентрацію хлориду кадмію в шкірному покриві мумії.

Це з’єднання не зустрічається в природі і має високу антибактеріальну властивість, а це означає, що Марія була спеціально натерта цим складом, що показує відмінні знання хімії ще 2 000 років тому .

Також вона рясно посипана порошкоподібною речовиною – діатомітом, який в природі поширений в якості мінералів, а для його перетворення в пудру, потрібно як мінімум гранітні жорна і знання технології помелу.

Якнайпильнішим чином були вивчені кисті рук і стопи ніг, так як при першій зустрічі у вчених виник сумнів щодо їх автентичності. Але радіовуглецевий, хімічний аналізи показали, що руки такого ж віку і ДНК їх збігаються. А рентген зняв всі питання щодо автентичності пазуристих лап і рук. Причому за життя Марія цокала при ходьбі, так як кігті ніг загиналися до землі, як у рептилій.

Що примітно, вчені і раніше знаходили трипалі кінцівки, але дана мумія – перша з такими кінцівками.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!