Розуельский артефакт. Місце знахідки було засекречене військовими

Багато невідомих артефактів знаходять буквально по всьому світу. Серед них трапляються прості дрібнички, які не володіють жодним секретом, але трапляються і такі, оні не піддаються ніякому науковому поясненню і є справжньою загадкою.

Про йе пише Файна Сторінка із посиланням на “Правдиву історію”.

Таким нез’ясовним, але реально існуючим артефактом є «Розуельский камінь» , який отримав свою назву завдяки місту в пустелі Нью-Мексико , біля якого він і був виявлений місцевим мисливцем в вересні 2004 року.

Зовні цей артефакт являє собою невеликий камінь на одній зі сторін якого вигравіруваний досить складний орнамент. Причому лінії орнаменту настільки плавно перетікали одна в іншу, що складалося враження, що цей орнамент проступив на камені цілком природним шляхом.

Дану знахідку віддали на дослідження вченим. Уже перше дослідження за допомогою мікроскопа просто вразило їх. Адже навіть при багаторазовому збільшенні на камені не виявили сліди інструментів, за допомогою яких було виконано зображення.

Подальші експерименти з постійними магнітами показали, що «Розуелл рок» (друга назва артефакту) продемонстрував дуже дивна поведінка.

Якщо піднести магніт до одного з півмісяців, вигравіруваних на камені, то артефакт починає обертатися за годинниковою стрілкою, а якщо до іншого півмісяця, то камінь починає обертатися проти годинникової стрілки.

Так само було підкреслено разючу подібність з однією фігурою, яка була написана на пшеничному полі в Великобританії в 1996 році. При більш детальному вивченні знімків, було підтверджено повне збіг, що вже є загадкою століття.

Після цього збігу деякі дослідники нагадали, що цей артефакт був виявлений саме в тому місці, де в 1947 році був так званий «Розуельский інцидент» . Інформація з цього питання засекречена, але стверджується, що в цьому місці здійснив аварійну посадку невідомий літальний апарат. Потім цю територію взяли під свій контроль військові.

У зв’язку з цим деякими вченими висувається смілива теорія, що даний артефакт має неземне походження.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!