Мудра людина, яка прожила життя, розуміє, що потрібно жити одним днем ​​і радіти кожному своєму БАЖАННЮ!

«Не накопичуйте!» – бабусина мудрість від психолога Лілі Град

Багато років тому, коли ще була жива моя мудра бабуся, вона одного разу сказала нам з мамою, коли ми вішали нові штори до Великодня, одну чудову річ. Штори були, на ті часи, новомодні: з асиметричними ламбрекенами, кистями, іншими прибамбасами. Вони ніяк не хотіли чіплятися до карнизів, падали нам на голову …ми лаялися, возилися, реготали і знову бралися за справу.

Слова мудрої бабусі

– Ще зовсім недавно я б до стелі стрибала, якби у мене з’явилися такі штори, – сказала бабуся, – а зараз ні крупинки бажання. Воно йде, дівчата … бажання йде, залишаючи на своєму місці байдужість. До всього. І до речей, і до людей.

Робіть все, поки у вас є на це бажання. Витрачайте гроші на дурниці – не накопичуйте! Дурниця дарує радість, а накопичення – ілюзію. На що накопичувати? На похорон? Ще нікого непохованим не залишили. Радійте, поки є радість. Любіть, поки хочеться! Любіть!!!

Настає час, коли і тепла чужого не хочеться. Нічого вже не хочеться. Напевно, природа так спеціально робить, щоб ми спокійніше йшли, не чіплялися ні за барахло, ні за людей.

Ось і я вже готова піти. А якби зараз могла повернутися у ваші роки, то жила б одним днем, і раділа би навіть не можливості, а кожному бажанню.

Бабусі давно немає. А я живу саме так: одним днем, радіючи кожному бажанню.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!