ЯК НЕ СПАТИ ВСЮ НІЧ, ЯКЩО ДУЖЕ ТРЕБА

Не спати до ранку допоможуть дискомфорт, кава з шоколадом і тролінг. Про це пише zik.ua.

1. Уникайте ритуалів, пов’язаних зі сном

Приготування до сну зазвичай включають в себе якусь послідовність дій: надягти піжаму, випити молока, почитати книгу.

Для звичайних днів ця перевага: організм відразу розуміє, що зараз ви підете в ліжко. Якщо потрібно не спати, таких звичок краще уникати.

2. Не переїдайте

Легкий голод не дасть вам заснути, так як передбачається, що ви повинні бути активні, щоб роздобути собі їжу.

3. Вибирайте правильний одяг

Не варто переодягатися в піжаму, навіть якщо вона дуже зручна. Одягніть щось, у чому неможливо заснути, наприклад нові неразношенние джинси.

Ще одним помічником стане взуття зі шнурками. Вона не дасть вам можливості «тільки полежати п’ять хвилиночок». Якщо ви, звичайно, не звикли кожну п’ятницю засипати в черевиках.

4. Уникайте диванів і ліжок

Якщо ви сильно захочете спати, то заснете навіть на жорсткому стільці, з якого де-не-де стирчать цвяхи. М’яке ложе і зовсім не залишить вам жодного шансу протриматися до ранку. Тому вибирайте не найзручніші сидіння.

5. Зробіть світло яскравіше

Дослідження показали, що яскраве світло пригнічує сонливість. Увімкніть верхнє світло, бра, настільну лампу. Перестаратися в цьому питанні неможливо.

Правда, на вечірках провертати цей фокус не варто: інші відвідувачі нічного клубу можуть бути незадоволені раптово включеними світильниками.

6. Знайдіть, хто в інтернеті не правий

Розшукайте в Facebook людини із сумнівною позицією і спробуйте його переконати. Ви можете щиро сперечатися або відверто тролі, але ефект буде один: від обурення ви не те що заснути — ви спокійно сидіти не зможете.

7. Виспіться напередодні

Чи не найнесподіваніший, але працює спосіб. Безсонна ніч напередодні практично не залишає вам шансів продуктивно не спати.

Якщо ви, звичайно, не прилетіли з майбутнього, щоб врятувати Джона Коннора. Тому перед стратегічно важливою вночі спите щосили.

8. Пийте каву або кофеїн напої

Кофеїн дійсно пригнічує сонливість. Правда, є нюанси вживання кави в залежності від того, як ви хочете провести ранок.

Якщо пити його занадто активно, є ризик, що ви будете занадто бадьорі навіть тоді, коли прийде пора відправитися в ліжко. Якщо пити каву по чуть-чуть, ви легко заснете, коли кофеїн покине кровотік.

9. Їжте гостру їжу

Замість спроб щипати себе самостійно, щоб не заснути, передайте це заняття на аутсорс. З’їжте порцію гострої, пекучої їжі. Вона буде подразнювати слизову у роті досить сильно, щоб ви й думати забули про сон.

10. Налягайте на швидкі вуглеводи

В безсонну ніч стане в нагоді саме те властивість швидких вуглеводів, за яке їх лають прихильники здорового харчування: вони стрімко розпадаються до простих цукрів і дають сильний, хоча і короткочасний виплеск енергії.

Так що нехтуйте порадами бабусь «не їж солодке на ніч, інакше не заснеш» і запасайтеся цукерками .

Слідкуйте за рівнем втоми, так як енергія буде залишати ваше тіло так само швидко: як тільки відчуваєте втому, прийшла пора відкусити від шоколадки ще шматочок.

11. Вмийтеся холодною водою

Сполосніть обличчя і зап’ястя. Холодна вода — своєрідний стрес для організму, і тому він неминуче збадьориться, щоб усунути дискомфорт.

12. Жуйте жуйку

Згідно з дослідженнями, жування не дасть вам заснути. Мозок отримує сигнал, що їжа на шляху до шлунку, і не дає організму розслабитися в очікуванні порції енергії. В цілому, жувати можна що завгодно, але жуйка буде більш довготривалим варіантом, ніж їжа.

13. Пийте воду

Дегідратація може призвести до втоми, тому уважно прислухайтеся до сигналів організму про жадобі . У ради є і додатковий бонус: ви коли-небудь пробували заснути з переповненим сечовим міхуром?

14. Присідайте

Фізична активність бадьорить, і якщо ви кожну годину будете вставати і робити 15 присідань або віджимань , це істотно продовжить період неспання.

А ось стрибків краще уникати, хоча спілкування з нарядом поліції, який через шум викличуть сусіди, може бадьорить краще будь-яких присідань.

15. Займіть голову

Напевно є завдання, які змушують вас забути про все на світі. Для кого-то це головоломки, для кого-то — новий рівень комп’ютерної гри. Якщо вибираєте фільм або гру, краще, щоб вони були новими для вас і доводилося уважно стежити за перипетіями сюжету.

16. Перемикайте увагу

Безсонна ніч — відмінний час потренувати багатозадачність . Перемикайтеся між різними справами, щоб уникнути переходу в автоматичний режим роботи.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!