Дерево тис. Фактично повністю винищене людьми через практично «вічну» і міцну деревину.

Тис займав спочатку дуже велику територію, і був фактично повністю винищений людьми через практично «вічну» і міцну деревину, яка володіє сильними бактерицидними властивостями, так як вона вбиває більшість мікроорганізмів у повітрі. Будинки, в яких хоча б балки на стелі зроблені з тису, дуже надійно захищені від хвороботворних інфекцій, що, безумовно, цінувалося при масових епідеміях.

Той же ягідний тис – це унікальна вічнозелена рослина, що використовується як для посадки живоплоту, так і для прикраси. Під час регулярної стрижки ви отримаєте «живу стіну», висота якої сягає 3 метрів. Така огорожа не поступається самшиту і вона цілий рік здатна радувати вас чудовим темно-зеленим забарвленням.

Опис рослини тис

У більшості рослин, навіть після самої першої стрижки, основні точки зростання будуть переноситися на «сплячі бруньки». Основна унікальність ягідного тису полягає в тому, що ця властивість буде в кілька разів більша за інші вічнозелені рослини. Також не можна не згадати про глибину зеленого кольору і він, на відміну від західної туї або кипарисовика не зміниться після настання заморозків. Усі біологічні характеристики, перераховані вище, виводять культуру на перше місце в рослинах, які придатні для посадки топіари і живоплотів.

Середній тис займає положення між ягідним і загостреним. Його зріст більше, ніж у ягідного, а відмітною особливістю є колір гілок. Старі гілки завжди оливково-зелені, а зверху на сонці вони часто червонуваті.

З причини досить повільного зростання культура довгий час залишається багатоствольним чагарником, який поступово переходить, при сприятливих умовах зростання, в форму невеликого деревця, яке отримло висхідні гілки і короткі густо озеленені, жорсткі, міцні, прямостоячі молоді пагони.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!