Категорії
Uncategorized

У МАРСІАН БІЛЬШЕ ШАНСІВ БУТИ СПОСТЕРІГАЧАМИ НА ВИБОРАХ В УКРАЇНІ, НІЖ У РОСІЯН – ОЧІЛЬНИК МЗС

7 лютого Верховна Рада офіційно заборонила громадянам Росії бути спостерігачами на виборах в Україні

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін на своїй сторінці у Twitter повідомив, що представники Росії у складі міжнародних місій не мають жодних шансів спостерігати за президентськими й парламентськими виборами в Україні.

“Хтось ніяк не заспокоїться щодо російських спостерігачів на президентських виборах в Україні. У марсіан більше шансів поспостерігати за українськими виборами. Якщо, звісно, встигнуть пройти всі процедури та доєднатися до ОБСЄ. Але вони точно краще дотримуватимуться її основоположних принципів”, – написав міністр.

Хтось ніяк не заспокоїться щодо спостерігачів на президентських виборах в Україні. У марсіан більше шансів поспостерігати за виборами. Якщо, звісно, встигнуть пройти усі процедури і доєднатися до #ОБСЄ. Але вони точно краще дотримуватимуться її основоположних принципів.

Як інформував 5.UA, 7 лютого Верховна Рада офіційно заборонила громадянам Росії бути спостерігачами на виборах в Україні. Прикордонники отримають наказ не пускати спостерігачів з країни-агресора до України. 

Згодом стало відомо, що росіяни планують направити на українські вибори спостерігачів у складі місії спостереження ОБСЄ. 

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.