Минуле

У 1966 році в Бразилії молодик натрапив на два тіла поблизу пагорба Вінтен

Це були бразильські радіотехніки, фанати теорій про позаземні цивілізації. Обидва були в ділових костюмах, плащах, що не промокали. Поліцейські не виявили жодних слідів насильницької смерті.

Обидва тіла лежали на підкладці з листя, зрізаного з дерева, поруч із пакетом з рушниками, порожньою пляшкою та носовою хусткою. При собі у них був блокнот із дуже дивним записом. Слова переплутані, а граматика спотворена, у вільному перекладі звучить так:

«4:30 пополудні. Будьте на зазначеному місці. 6:30. Проковтнути капсулу. Після того як почне діяти, захистіть обличчя металевою маскою та чекайте сигналу».

На обличчях трупів були металеві маски.

Експертиза не виявила жодних слідів на засобах протирадіаційного захисту, а на розтині тіл виявилася аномалія: у шлунках загиблих знайшли речовину, яку не вдалося ідентифікувати й досі.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.