Дозвілля

“Рябина алая…”: “Навіть поліцейські не могли його втихомирити”, – Білик про важкий період життя з Коляденком

У шлюбі з українським хореографом Дмитром Коляденком відома співачка Ірина Білик прожила кілька років. І навіть через роки їх розриву артистці боляче згадувати деякі моменти їхнього спільного життя.

Дмитро Коляденко та Ірина БіликІрина Білик та Дмитро Коляденко розлучилися в 2006 році. Сьогодні Білик щаслива в шлюбі зі стилістом Асланом Ахмадовим, з яким виховує їх спільного сина. А Коляденко запевняє, що Білик для нього – любов усього життя. Більш того, хореограф навіть зробив недавно зірці пропозицію руки і серця, передають Патріоти України з посиланням на видання Гордон.

Незважаючи на те, що сьогодні між колишніми теплі відносини, роман Білик і Коляденка був не таким райдужним, як здавалося багатьом шанувальникам пари. Коляденко в пориві гніву міг підняти на кохану руку, він дуже сильно ревнував співачку.

“З Дімою Коляденком – навіть бійки … Переважно він мене бив … Хоча це все було через велику любов. Всім було відомо, що за цією адресою Ірина Білик живе з Дімою Коляденком, який бешкетує, хуліганить, але який її дуже любить”, – поділилася Ірина Білик.

“І навіть поліцейські не могли його втихомирити. Зараз я йому кажу: “Діма, чого ти бився? Для чого ти ревнував? Навіщо ти зробив так, що ми зараз не разом?” Він каже: “Ось, Біличка, не знаю. Я так тебе люблю, що ревную”. Все, це єдина відповідь, і нічого іншого він сказати не може”, – зізналася зірка українського шоу-бізнесу.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.