Особистості

Олег Гончарук: Влада, як у Києві, так і в області, має не думати, а забезпечувати людей роботою

Ніхто краще, ніж ґазда, який живе на власній землі, не відстоюватиме інтереси громади. Так вважає ексголова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук, яки на даний час є головою партії “Плтаформа громад.”

Так, Платформа громад – це саме той політичий стратап Прикарпаття, який за короткий термін здійняв шквал дискусій, та вчинив справжній переполох серед іменитих політичних брендів, оскільки станом на сьогодні до партії вже долучилась маса знакових фігур, і що найбільш примітно та цікаво, велика частина із них – досі позиціонували себе аполітичними. Власне це і є головним показником затребуваності нового політинчого формату, який проявляється в молодій, але навіть на даний час уже потужній команді професіоналів та визнаних лідерів думок.

Сам Олег Гончарук вважає, що в даний час на жаль, погіршується економічна ситуація. Тож влада, як у Києві, так і в області, має думати, як забезпечити людей роботою, дати їм достойну зарплату. Пандемія виявила чимало проблем у сфері охорони здоров’я. Є також недоліки й у впровадженні освітньої реформи. Не з найкращих й  екологічна ситуація. Багато викликів додала цьогорічна повінь.     

Політик сподівається, що у Платформи громад буде потужна фракція в обласній раді яка зможе підтримувати й відстоювати рішення, які позитивно впливатимуть на життя прикарпатців. Словом, працювати є над чим.

Більше того завдяки злагодженій роботі депутатського корпусу й облдержадміністрації під час перебування Олега Гончарука на посаді голови Івано-Франківської ОДА вдалося започаткувати досить багато потужних проєктів. Маються на увазі, передусім, цільові програми залучення інвестицій у економіку, розвитку міжнародного співробітництва, туризму. Зокрема, важливим для Івано-Франківщини стало відкриття заводу LEONI в Коломиї. Це велике капіталовкладення іноземних інвесторів в економіку області  й нові робочі місця. Вдалося відновити роботу «Карпатнафтохіму». Наростив нові потужності цементно-шиферний завод. 

У галузі культури неабиякими подіями стало проведення нових міжнародних фестивалів «Карпатський простір», «Porto Franko»,  карильйонної та дзвонової музики, які об’єднали митців із десятків країн світу.

У рамках проєкту «Єврокарпатська ініціатива» якісно відремонтовано  магістральні дороги державного значення, які проходять через область і з’єднують Івано-Франківськ зі Львовом, Чернівцями, частково – з Ужгородом через Стрий. Це забезпечує не тільки добрий зв’язок із сусідніми обласними центрами, а й вихід до кордонів, що, своєю чергою, дає поштовх до розвитку інших галузей економіки і притоку інвестицій. Було вже рішення й про виділення коштів на ремонт автотраси до Тернополя. На жаль, трішки не вистачило часу. А ще в господарку втрутилася політика. 

Цю роботу треба завершити. І братися за комунальні дороги. Всі відразу нереально відремонтувати – потрібні значні кошти. Треба робити поступово. То вже рішення за громадами, котрі дороги потребують першочергового ремонту.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.