Події

КЛІМКІН: НІЧОГО НЕБЕЗПЕЧНОГО!? А З ЧОГО Б ЦЕ США ЗАКЛИКАЮТЬ ВЕСЬ СВІТ ДОПОМОГТИ УКРАЇНІ ЛЕТАЛЬНОЮ ЗБРОЄЮ?

Я щиро хочу довіряти українській розвідці, яка каже, що нічого небезпечного поряд з нашими кордонами не відбувається. Але бачу фото переміщення російських військ в американських медіа, та ще й не будь-яких, а саме тих, що мають свої джерела в адміністрації Байдена. Про це Павло Клімкін написав у соціальній мережі Фейсбук.

Роки спільної роботи з нашими партнерами навчили мене, що американській розвідці можна довіряти. Я не за паніку, а навпаки за готовність і системний підхід. Наразі на всіх майданчиках обговорюється бажання Китаю отримати контроль над Тайванем. І головне питання: чи готові тайванці боротися проти свого поглинання Китаєм або підуть на поступки.

Якщо це відбудеться, то російський режим спробує розширити свій контроль за нашою територією. Майже 100% через соціально-економічну дестабілізацію і потім задіяння військових засобів. Саме тому без паніки та емоцій слід побудувати системну відповідь Кремлю. І дуже важливо, щоб влада чесно і спокійно розмовляла з українцями щодо можливих загроз – бей зайвих емоцій, але з розумінням: що і для чого зробити.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.