Uncategorized

Янукович в ділі: Стало відомо, що путін зібрався визнавати Україною лише окуповані території

Основною картою, яку Путін планує розіграти з окупованими в Україні територіями, на сьогоднішній день є “триєдиний союз”.

Про це повідомляє телегам-канал “Генерал СВР”, який позиціонує стебе, як джерело наближене дло середовища воєнно-політичного командування Росії, інформує Файна сторінка.

Мова йде про план, який був представлений бункерному Сергієм Кирієнком, згідно з яким захоплені області України, включаючи ЛДНР, російське керівництво визнає “справжньою Україною”, та повертає в ній владу “легітимному” президенту України Віктору Януковичу і прем’єр-міністру Миколі Азарову, відмовляючись при цьому визнавати реальне керівництво України на чолі з Володимиром Зеленським, оголошуючи їх “хунтою”.

Далі Путін, Янукович та Лукашенко підписують договір про об’єднання у так звану “триєдину державу” і далі вже у складі єдиної держави продовжити “визвольну війну своїх територій”.

Днями Кирієнко представив Путіну вже детальний план реалізації цих ідей і треба сказати, що бункерному цей план сподобався настільки, що Кирієнку було запропоновано займатися підготовкою реалізації цього плану “насамперед, решта потім”.

Але вже зараз, навіть на етапі підготовки реалізації цього плану можуть виникнути проблеми, про одну з яких Кирієнко вже попередив Путіна – це стан здоров’я колишнього президента України Віктора Януковича.

Янукович останнім часом страждає на загострення кількох хронічних захворювань і лікарі дають невтішні прогнози на найближче майбутнє, так що з реалізацією планів, де Януковичу відведена важлива роль-кинути “правильну”, з точки зору Путіна, Україну в обійми Росії, треба поквапитися.

Але є й інша, не менш важлива проблема – Лукашенко. Почувши про нові плани бути поглиненим для путінських амбіцій, Лукашенко заметушився як вош на сковорідці і почав показувати своє ставлення до перспективи об’єднання в “триєдину слов’янську державу” демонстративним саботажем.

Тепер Лукашенко висловлює сумніви, чи варто брати участь у Петербурзькому міжнародному економічному форумі, а якщо й стоїть, то у якому форматі.

Незважаючи на видимі проблеми, яких, крім зазначених, ще безліч, Путін налаштований і натхненний ідеєю реалізації саме цього сценарію, але для цього треба ще втримати захоплені території.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.