Минуле Персона

Джохар Дудаєв знав, що Чечня не вистоїть проти Росії, але бився до кінця, бо знав ще дещо (ВІДЕО)

Будучи першим президентом Чеченської Республіки Ічкерія Джохар Дудаєв розумів, що Кремль готує провокації для того, щоб використати його країну для того, щоб почати закручувати гайки та вирвати з корінням перші паростки перших сходів демократії.

Дудаєв був генерал-майором авіації Радянської армії в добре розумів, як функціонує гідра спецслужб росії, тому говорив своїм пообратимам що цей бій вони повинні прийняти оскільки після Чечні наступним буде Крим і Україна. І саме в Україні імперія зла зазнає поразки й загине, але Чечня повинна дати Україні час для підготовки до цієї битви.

Дивіться про це відео, якщо воно не відтворюється нижче, то переглядайте за цим посиланням:

Зараз в Ічкерії знову зажевріла надія і почались рухи і розмови про незалежність від Московії. Тому дуже може бути, що в недалекому майбутньому Кремль впаде і світ буде звільнено від імперського зла.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.