Дім

Зріжте гілочки верби і почекайте, поки вони вкоріняться, а потім робіть справжні садові шедеври! (ФОТО)

Якщо ви хочете здивувати всіх незвичним ландшафтним дизайном біля своєї оселі, спробуйте наслідувати приклад цього чоловіка. І якщо вам це вдасться то можете навіть не сумніватись, що кожен, навіть той кого важко чимсь здивувати буде вражений красою і незвичністю побаченого.

Творчий підхід, креативне мислення, працьовитість і наявність фантазії можуть зробити нереальне. Отже давайте скористаємось досвідом «дизайнера», який з підручних засобів, оригінально і незвично прикрашає сади.

Цей чоловік вирішив перетворити свою ділянку, створити на ній щось незвичайне і дивне. В результаті у нього вийшла чудова краса, яку він зробив повністю своїми руками.ВАМ СПОДОБАЄТЬСЯ

Виявляється, він ще з ранніх років захоплювався плетінням із лози. Спочатку він сплів кілька кошиків, потім ще кілька інших предметів, потім його інтерес трохи згас, і він залишив це заняття.

Пізніше, він випадково натикається в інтернеті на ідею створення опори з лози. Він загорівся цією ідеєю, підключив свою фантазію і колишнє вміння і вирішив зробити щось подібне у себе у дворі.

Для цього він знайшов схему плетіння подібного «декору» і взявся за роботу з небувалим завзяттям. І треба зауважити, що у нього вийшло досить непогано

Ось, яку красу можна зробити з підручних засобів, доклавши трохи часу, зусиль і фантазії.

Погодьтеся такі чудові вироби біля будинку будуть привертати увагу і надавати ландшафту особливий шарм.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.