Психологія

А ви знали про експеримент над людьми в Facebook, 2012 року?

Не всі з найвідоміших психологічних експериментів – дітища минулого століття. Деякі з них проводилися зовсім недавно і більше того, можливо, ви брали участь в одному з них. 

Приклад – експеримент, проведений в соціальній мережі Facebook в 2012 році.

Близько 700 000 користувачів Facebook непомітно для себе брали участь в психологічних тестах, щоб дослідники побачили вплив емоційно забарвлених постів на «лайки» і «статуси», які вони опублікували.

Деталі експерименту були розкриті в науковій статті, і виявилося, що соцмережа протягом тижня показувала сотням тисяч користувачів тільки негативні або тільки позитивні новини в стрічці.

Чим корисно дослідження: виявилося, що користувачі соціальних мереж схильні до «емоційного зараження», через якого вони імітують емоційний відгук інших людей.

Можливо саме ці результати дали поштовх до створення цілої індустрії ботоферм, якими так часто ведуться зараз інформаційні війни.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.