Зеленський звинуватив раду в бунті

Президент України Володимир Зеленський назвав бунтом дії більшості парламенту, який відмовився розглядати всі подані ним законопроекти. 

Про це він сказав в інтерв’ю програмі  Сніданок 1 + 1  з Брюсселя, проведеному в спортзалі на велотренажерах в середу, 5 червня.«Ми за ці два тижні подали до Верховної Ради десять законопроектів, нічого не було прийнято. 

Ну що ми можемо говорити про парламент? Це бунт більшості в парламенті, який не хоче працювати », – сказав він

Президент додав, що рішення Конституційного суду України про скасування покарання за незаконне збагачення чиновників є порушенням. «Ми запропонували інший закон, вони не голосують за цей закон», – зазначив глава держави.

Нагадаємо, Рада на позачерговому засіданні відмовився розглядати внесені Зеленським два законопроекти про зміни у виборчій системі. А напередодні парламент не зміг включити до порядку денного запропонований президентом законопроект про імпічмент.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!