Терміново! В одеській колонії стався бунт і масова втеча

Сьогодні, 27 травня, в одеській Південній виправній колонії загального режиму №51 сталася масова втеча ув’язнених, бунт і пожежа. Про це повідомляє місцеве інформаційне видання “Думська”.

За попередньою інформацією, ув’язнені підняли бунт через погані умови утримання. Всередині колонії забарикадувалися більше ста чоловік, вони спалили автомобіль Держслужби з надзвичайних ситуацій.

“Мій знайомий в колонії мені розповів, що в колонії №51 на даний момент відбувається бунт, що поліцейські б’ються з зеками і вбивають один одного, а потім кинув трубку. Це дуже терміново”, – розповіла кореспонденту УСІ Людмила Дегтяр.

В редакції також відзначають, що у 51 колонії відбувають покарання ті ув’язнені, які раніше у в’язницю не потрапляли. Тобто там немає рецидивістів.

Згодом стало відомо, що інформація про втечу і захоплення заручників виявилася помилковою. На поточний момент всередині пенітенціарної установи “працює” спецназ.

Екс-керівник Госпенитациарной служби Сергій Старенький на своїй сторінці в Facebook повідомив, що конфлікт у колонії триває вже п’ятий день і зараз перейшов у активну фазу.

За інформацією «Преступности.НЕТ», ув’язнені виправдовують свої дії тим, що їх годують поганою їжею. У розпорядженні редакції з’явилися фото їжі, якою нібито годували ув’язнених.

Прес-служба Національної поліції повідомляє, що на поточний момент правоохоронці повністю контролюють ситуацію в колонії. Призвідники бунту ізольовані, з учасниками ведуться переговори. В ході бійки були поранені четверо співробітників колонії, загиблих немає.

Поліцією відкрито кримінальне провадження за статтею 392 (дії, дезорганізуючі роботу установ виконання покарань) Кримінального кодексу України.

Джерело в правоохоронних органах повідомило “Думській” про те, що заворушення в колонії назрівали всю останній тиждень.

“П’ять днів тому там поранили ножем або заточкою співробітника, який відповідає за тривалі побачення. Після цього побачення скасували. Крім того, скасували загальні прийоми їжі в їдальні. Люди почали протестувати — не тільки через це, але через погау якість їжі. Тоді начальник одеської кримінально-виконавчої служби Євген Ленивов пообіцяв їм «навчання» спецназу, тобто масове побиття. «Навчання» були призначені на сьогодні, ось ув’язнені і вирішили їх попередити бунтом”, – розповів співрозмовник агентства.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!