Що відповіли в Зеленського на запрошення прийти на Марш Рівності

Президент закликав поліцію охороняти учасників Маршу Рівності, оскільки всі громадяни мають права на самовираження. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації Президента у Facebook.

«Президент є гарантом прав і свобод людини. Конституцією України визначено, що громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом, а отже, не може бути привілеїв чи обмежень за різними ознаками, такими як колір шкіри, стать, національність, мова тощо», – йдеться в повідомленні АП.

Також підкреслюється, що кожен українець повинен відчувати себе захищеним від насильства. У зв’язку з цим, Марш охоронятимуть правоохоронці. Будуть застосовуватися всі необхідні засоби для недопущення сутичок між тими, хто підтримує Марш і тими, хто виступає проти нього.

У коментарях до посту на Facebook багато людей виступають проти проведення Маршу Рівності. Більшість із них вважає марним зайву демонстрацію орієнтації людини. Також є ті, хто наводить приклади більш важливих проблем: відключення води на сході України, війна, насильство над дітьми, тарифи на комунальні послуги та багато інших.

Нагадаємо, з 16 по 23 червня у Києві проходить ЛГБТ-подія «Київпрайд», яка завершиться Маршем Рівності, на який був запрошений і президент УкраїниВолодимир Зеленський.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!