Партія Порошенка тепер без Порошенка: Як тепер називається політсила екс-президента

Партія БПП Петра Порошенка «Солідарність» змінила назву на “Європейська солідарність”. Про це повідомив екс-президент на форумі «Спільна справа громад» у Києві та анонсував великий з’їзд партії.

“Я тут, щоб почути ваші думки. І на великому з’їзді, який відбудеться 31 травня, я дуже сподіваюся, що більшість думок, які будуть висловлені під час обговорення, точно увійдуть в програмні документи оновленої партії, вашої партії”, – сказав він.

Також Порошенко розповів, що крім перейменування, партія проведе повний ребрендинг: змінить склад і керівництво.

“Наша політична сила прийняла абсолютно чітке рішення з перших секунд: ми йдемо на вибори, беремо участь у виборах і зобов’язані там перемогти”, – заявив колишній президент.

Він розраховує, що до нього долучаться інші політичні сили з демократичного табору. За словами Порошенка, для такого об’єднання його партія залучить «величезне представництво громадськості», волонтерів і добровольців.

“Адже політик, який боїться виборів – не політик. І ми не боїмося виборів, хоча у нас попереду важка робота в опозиції”, – додав президент.

Раніше в ЗМІ з’явилася інформація, що в партії БПП обговорюють можливість висунення п’ятого президента країни Петра Порошенка на посаду прем’єр-міністра.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!