ООН – не авторитет. У Путіна заявили, що не відпустять українських моряків

Росія вирішила таки обрати шлях загострення відносин із Міжнародним трибуналом ООН.

Позиція Росії щодо звільнення полонених українських моряків залишається незмінною, незважаючи на постанову Міжнародного трибуналу ООН з морського права. Про це заявив прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков, передають Відомості.

За його словами, в питанні звільнення українських моряків необхідно дочекатися завершення слідства у справі про незаконне перетинання моряками кордону і рішення суду.

Як відомо, Міжнародний трибунал ООН по морському праву зобов’язав РФ звільнити три українських корабля і 24 моряків Військово-морських сил України, захоплених в районі Керченської протоки в листопаді 2018 року.

У свою чергу в російському МЗС заявили, що інцидент з захоплених моряків не входить в юрисдикцію Міжнародного трибуналу ООН з морського права, а Конвенція ООН з морського права не може бути задіяна при вирішенні спору.

Рішення Міжнародного трибуналу ООН також прокоментував президент України Володимир Зеленський.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!