Коломойський потролив Зеленського про відновлення Донбасу: «Можу пофарбувати ларьок»

Олігарх Ігор Коломойський стверджує, що не обговорював з президентом Володимиром Зеленським можливе фінансування відновлення інфраструктури Донбасу.

Про це Коломойський розповів Українській правді.

«Вчора ж Зеленський заявив, що «Коломойський про це ще не знає». Так я дійсно дізнався про це з виступу. Я вже коментував журналістам, що на залишок від 20 тисяч фунтів на тиждень (мається на увазі обмеження Високого суду Лондона витрати – ред.) Можу пофарбувати ларьок. Адже це теж мала архітектурна форма«, – віджартовувався Коломойський, пише Агримпаса .

Нагадаємо, 20 червня під час зустрічі з представниками бізнесу президент України Володимир Зеленський заявив, що домовився з олігархами про фінансування гуманітарних проектів. За його словами, Пінчук пообіцяв профінансувати покупку квартир для сімей 24 захоплених в Росії українських моряків, Рінат Ахметов – зайнятися медициною і дорогами.

«Ігор Коломойський буде вкладати дуже великі гроші в інфраструктуру Донбасу, але він про це ще не знає», – сказав Володимир Зеленський.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!