Клімкін провів переговори з лідером партії «Голос» Святославом Вакарчуком

Міністр закордонних справ Павло Клімкін, який нещодавно подав у відставку, шукає команду однодумців, із якими зможе змінювати Україну, і вже мав розмову з лідером партії «Голос» Святославом Вакарчуком.

Про це він заявив в ефірі одного з телеканалів, передає ZIK із посиланням на УНН.

«Я би дуже хотів знайти команду – я її поки що не знайшов, відверто кажу – команду однодумців, у яких було б достатньо і ідей, і драйву для того, щоб міняти країну. Я не хочу йти в політику заради політики. Якийсь візьму собі округ у Києві – це у мене така емоційна мрія. У мене є ще багато ідей, за пару тижнів наступних я визначусь», – зазначив Клімкін, відповідаючи на запитання, чому не йде на вибори у команді п’ятого Президента Петра Порошенка.

За його словами, він ніколи не був частиною саме політичної команди БПП «Солідарність». Також він розповів, що до партії «Слуга народу» його ще не кликали, і сам він поки що не знає, що це буде за політична сила.

При цьому, Клімкін додав, що вже мав розмову з лідером новоствореної партії «Голос» Святославом Вакарчуком, якого «дуже поважає».

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін написав заяву про відставку.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!