Баба з воза – кобилі легше: Ляшко протролив раптовий вихід Мосійчука з “Радикальної партії”

Ляшко вирішив здивувати, або можливо навіть приголомшити прихильників Радикальної пратії виходои одного із найефективніших її членів Ігоря Мосійчука.

Народний депутат України Ігор Мосійчук вирішив вийти з “Радикальної партії” Олега Ляшка. Лідер радикалів “привітав” таке рішення колеги.

Про це Олег Ляшко розповів у прямому ефірі телеканалу NEWSONE, пише 24tv.ua.

“Хочу вас проінформувати, що Ігор (Мосійчук – 24 канал) є чинним народним депутатом України, але відтепер він не буде представляти “Радикальну партію”, – сказав Ляшко.

Ляшко

Олег Ляшко сам повідомив про вихід Ігоря Мосійчука з партії

За його словами, зранку 24 травня відбулася розмова з Мосійчуком, де останній і повідомив, що подає заяву про вихід з партії.

Я вітаю таке його рішення. Баба з воза – кобилі легше, – підсумував лідер “Радикальної партії”.

І додав, що у них з Мосійчуком “різні життєві цінності”.

Хто такий Ігор Мосійчук? 47 років, український політик, журналіст, колишній заступник командира добровольчого батальйону “Айдар” і народний депутат Верховної Ради у 2015-2019 роках від “Радикальної партії”.

Активіст націоналістичних рухів в Україні у 90-х роках. Політв’язень режиму Януковича за так званою справою “васильківських терористів” (січні 2014 року отримав шість років ув’язнення, амністований у лютому після перемоги Євромайдану).

У 2015 позбавлений депутатської недоторканності та арештований у будівлі парламенту через підозру з боку ГПУ в одержанні неправомірної вигоди та інших кримінальних злочинах. У 2016 Верховний Суд визнав ці дії прокуратури незаконними.

2017 року на Мосійчука скоєно замах – потужний вибух пролунав поблизу приміщення телеканалу “Еспресо TV”. Мосійчука важко поранили, померли два охоронці депутата.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!